AutoClub Kıbrıs'ta Yenileniyor

Yaptığı çalışmalar ile Türkiye'de olduğu kadar Kıbrıs'ta da en çok bilinen car care markası olan AutoClub şimdi yenileniyor, gelişiyor, büyüyor.


Uzun yıllardır Mustafa Çelikden yönetiminde otomobil tutkunlarına hizmet veren AutoClub Cyprus artık gençlerin de desteği ile yeni döneme de damga vurmaya hazırlanıyor.


2014 yılından bugüne kadar Girne'de yaklaşık 2.000 m2'lik bir tesiste otomobil severlere AutoClub markası ile car care hizmeti sunana Merc Ltd. 2019 yılına büyük bir yenilenme planı ile girdi.


Uzun yıllardır Mustafa Çelikden ve profesyonel ekibi ile hizmet veren AutoClub Cyprus ada da sektörün en bilinen isimlerinde olan ve genç kuşağın temsilcileri Onur Gani ve Oğuzhan Sandal'ın da katılımı ile artık önümüzdeki döneme çok daha farklı bakıyor.

 


İki genç ismin de AutoClub Ailesi'ne katılması ile öncelikle Girne'deki tesisin organizasyonu çalışmalarına başlayan ekip sonrasında adanın diğer bölgelerinde de hizmet vermeyi hedefliyor. 


Yenileme çalışmalarını Mayıs ayının ilk yarısında bitirmeyi hedefleyen AutoClub Cyprus sonrasında Kıbrıs'ın en büyük ve en özel tesisinde otomobil severleri ağırlayacak.


Yenilene AutoClub Cyprus'a erişim bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/bayi-102/autoclub-cyprus/

 

Hoş Geldiniz
Menü