AutoClub Kampanyaları İle De Çok Farklı

2013 yılından bugüne kadar otomobil severlerin "en iyi" car care uygulamalarına çok daha uygun şartlar ile ulaşmaları için birçok kampanya çalışmasını hayata geçiren AutoClub bu sezonda kampanyaları ile fark yaratıyor.

 

Turkcell ile çok uzun süredir devam eden başarılı bir işbirliğine imza atan AutoClub Turkcell Sarı Kutu'nun en çok tercih edilen hediyelerini otomobil severlere sunuyor. 30 Haziran tarihinde sona erecek "Sarı Kutu Üyelerine ACT180 Boya Koruma Uygulaması Sadece 199 ₺" kampanyası için artık son günler ve otomobil severler kampanyaya çok büyük ilgi gösteriyor.

 

n11 ile yeni başladığımız ve yayınlandığı ilk andan itibaren çok büyük ilgi gören kampanyalarımız için de son tarih 30 Haziran. n11'e özel olarak sunduğumuz 3 farklı kampanya çalışmamız var;

4 Koltuk Temizliği + Ozonla Dezenfeksiyon 210 ₺ yerine 99 ₺

Pati Paketi 290 ₺ yerine 199 ₺

Çocuk Koltuğu Temizliği 60 ₺ yerine 29 ₺

 

Her 3 uygulama teklif de n11 kullanıcılarından çok büyük ilgi gördü ve kampanya sonuna kadar tüm bayilerimizde büyük bir yoğunluğa sebep oldu.

 

Arabam.com ile de uzun süredir devam eden bir kampanya çalışmamız var ve "Eski Sahibinden İz Bırakmıyoruz" sloganı ile ikinci el olarak alınan ve satılan tüm otomobiller için çok özel avantajlar sunuyoruz. İkince el otomobil satışının çok yoğunlaştığı bu dönemde Arabam.com Kampanyası dahilinde sunduğumuz avantajlar da çok büyük ilgi çekiyor.

 

Yemek Sepeti ile işbirliğimiz de 2 aydır devam ediyor. Her hafta 500 Yemek Sepeti kullanıcısına verdiğimiz özel indirim kuponları da müşteriler tarafından büyük ilgi görüyor. 50 ve 75 ₺ olarak hazırlanan özel indirim kuponları AutoClub'ın tüm uygulamalarında kullanılabiliyor.

 

1 Haziran tarihinde başladığımız ve 30 Haziran tarihine kadar devam edecek Odeabank Kampanyası'nda da kısa süre içinde göz alıcı bir parlaklık sunduğumuz ACT45 Boya Koruma uygulamasına 149 ₺'ye sahip olabilirsiniz.

 

AutoClub birçok farklı noktadan yürüttüğü kampanya çalışmaları ile otomobil severlere en iyi car care hizmetini en uygun fiyata sunmaya devam edecek.

 

AutoClub ile pırıl pırıl bir yaz sizi bekliyor...

 

Hoş Geldiniz
Menü