AutoClub İBB Dezenfekte Noktası Oldu

AutoClub corona virüs ile mücadele de tüm bayileri ile otomobil sahiplerinin yanında olmaya devam ederken önemli sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin minibüs, taksi ve taksi dolmuşlar için belirlediği dezenfektan noktası da AutoClub bayileri oldu.

 

Corona virüs salgınının ortaya çıktığı ilk andan itibaren otomobillerin temizliği ve dezenfeksiyonu ile ilgili yayınları, bilgilendirmeleri ile sektördeki sorumluluğunun bilincinde hareket eden AutoClub şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Tobfed ve Otovınn ile ortak bir proje dahilinde şehrin toplu taşıma yükünün önemli bir bölümünü çeken taksi, minibüs ve taksi dolmuşların dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyor.

 

 İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, “İstanbul’da dezenfekte edilmemiş tek bir toplu taşıma aracı bile bırakmayacağız. Tüm şoför arkadaşlarımızı istasyonlarımıza davet ediyoruz” diyerek, mobil dezenfekte istasyonu kurulması talimatı sonrasında görev bilinci ile bu konuya talip olan AutoClub araçların dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmeye bugünden itibaren başladı.

 

 

Taksi, minibüs ve taksi dolmuşlara ücretsiz yapılan uygulama şoför ve yolcular için herhangi bir tehlike oluşturmuyor. Dezenfektesi yapılan araçlara, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından dezenfekte edilmiştir” yazılı çıkartma yapıştırılıyor.

 

AutoClub her zaman olduğu gibi corona virüs salgınında da otomobil turtunlarının yanında olmaya devam ediyor, bundan sonra da edecek.

 

Hoş Geldiniz
Menü