AutoClub CVS Açıldı

Otomotiv sektörünün en önemli firmaları arasında yer alan Çavuşoğlu Otomotiv tarafından car care sektörüne kazandırılan ve uzun süren hazırlık çalışmalarının ardından haziran ayı içerisinde faaliyetlerine başlayan AutoClub CVS çok büyük bir ilgi ile karşılandı.

 

İstanbul Pendik'te E-5 üzerinde 1.500 metrekarelik bir alan üzerinde kurulan AutoClub CVS en büyük AutoClub Uygulama Merkezlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

 

Otomotiv sektörünün en önemli firmaları arasında yer alan ve uzun yıllardır TEMSA'nın en büyük bayilerinden olan Çavuşoğlu Otomotiv tarafından kurulan AutoClub CVS'de AutoClub'un tüm ürün ve uygulama portföyü yer alıyor.

 

TEMSA'nın en büyük bayilerinden birisi olan Çavuşoğlu Otomotiv'in Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Çavuşoğlu AutoClub'ın bayilik sürecinde her şeyin mükemmel olması için çaba sarf ettiklerini bu nedenle projenin beklenenden daha uzun bir sürede tamamlandığını belirterek her işte olduğu gibi car care alanında da "en iyi" olmayı hedeflediklerini söyledi.

 

1.500 metrekarelik bir kullanım alanı ile müşterilere hizmet vereceklerini belirten Nuh Çavuşoğlu uzun yıllardır içinde oldukları otomotiv sektörünün farklı bir alanına yatırım yapmanın artık zamanı geldiğini ve bu yeniliğin de AutoClub gibi yükselen bir marka ile olmasının kendilerini heyecanlandırdığını belirtti.

 

 

Hazırlık ve eğitim çalışmalarının ardından faaliyetlerin başlayan AutoClub CVS'nin Servis Müdürü Kaan Açarı'da henüz yeni bir bayii olmakla birlikte otomobil severlerden büyük ilgi gördüklerini belirterek müşterilerin car care alanındaki bilgilerinin kendisini şaşırttığını belirtti. 

 

Car care sektörünün her geçen gün daha da büyüdüğünü ve önümüzdeki yılların en gözde sektörlerinden birisi olacağına inandığını belirten Kaan Açarı sektörün en büyük ve en hızlı büyüyen markası ile yola çıktıkları için çok mutlu olduğunu söyledi.

 

AutoClub'ın başta seramik kaplama, boya koruma, detaylı iç temizlik, klima temizleme, ozonla dezenfeksiyon, motor temizleme, cam filmi, araç kaplama uygulamaları olmak üzere tüm uygulama portföyüne AutoClub CVS'de ulaşmak mümkün.

 

 

Bunun yanında AutoClub'ın Turkcell, n11, Yemek Sepeti, Arabam.com kampanyalarından da AutoClub CVS bünyesinde yararlanabilirsiniz.

 

AutoClub CVS'ye bir kez daha AutoClub Ailesi'ne ve car care sektörüne hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.

 

AutoClub CVS iletişim bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-46/autoclub-cvs-pendik-e-5/

Hoş Geldiniz
Menü