Arabam.com Yeni Kampanya

2016 yılından itibaren çok başarılı işbirliği çalışmalarına imza atan Arabam.com ve AutoClub yepyeni bir kampanya çalışmasını otomobil severlerin beğenisine sundu.

 

1 Ağustos tarihinden itibaren Arabam.com üyelerine ACT45 Boya Koruma + Ozonla Dezenfeksiyon 149 ₺'den sunuluyor.

 

 

"Eski Sahibinden İz Bırakmıyoruz" sloganı ile otomobil severlere sunduğumuz ve çok büyük ilgi gören Arabam.com işbirliğinde yepyeni bir döneme giriyoruz. 

 

Arabam.com üzerinden otomobilini satanlar ve otomobil alanlar için sunduğumuz yepyeni avantaj ile otomobilinizi pırıl pırıl kullanmak çok daha uygun fiyatlar ile sunuluyor.

 

1 Ağustos tarihinden Arabam.com üyeleri şifreleri Türkiye genelindeki tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde ACT45 Boya Koruma ve Ozonla Dezenfeksiyon uygulamasını 149 ₺2ye yaptırabilecek.

 

ACT45 Boya Koruma uygulaması ile otomobil yüzeyinde ışıltılı bir yüzey sağlanırken Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon uygulaması ile de otomobil içindeki tüm kötü kokular, virüsler, bakteriler ve mikroplar %99,9 oranında yok ediliyor. 

 

ACT45 Boya Koruma detaylı bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/act45-boya-koruma/

 

Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizayon detaylı bilgiler;

https://www.autoclub.com.tr/ozonla-dezenfeksiyon/

 

Kampanyadan faydalanmak isteyen Arabam.com üyelerinin Arabam.com üzerinden aldıkları şifreleri ile en yakın AutoClub Uygulama Merkezine gitmeleri yeterli olacak.

 

En yakın AutoClub Uygulama Merkezi için;

https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/

 

Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. 

 

Kampanyada tüm kredi kartları geçerli.

Hoş Geldiniz
Menü