En Şık Kampanya

AutoClub yine bir ilke imza atıyor. Türkiye'nin tekstil devlerinden Altınyıldız Classics Kampanyası 1 Mayıs'ta başlıyor.  


Altınyıldız Classics AutoClub'ın en çok tercih edilen uygulamalarından Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon ile Ozonla Dezenfeksiyon uygulamasını müşterilerine çok özel avantajlar ile sunuyor.


Üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğü ile ülkemizin en önemli tekstil markalarından birisi olan Altınyıldız bu başarısını Classics markası ile perçinliyor. Erkek giyiminde her dönem hazırladığı kreasyonlarla ses getiren Altınyıldız Classics müşterilerine bu özel kreasyonlar dışında sunduğu özel avantajlar ile de dikkat çekiyor.


Altınyıldız Classics Babalar Günü  ve Ramazan Bayramını da kapsayan sürecin içinde olduğu Mayıs - Haziran döneminde tüm müşterilerine AutoClub avantajlarını sunuyor.


Bu kampanya döneminde AutoClub'ın en çok tercih edilen uygulamalarından Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon uygulaması ile Ozonla Dezenfeksiyon uygulamasına birlikte  Altınyıldız Classics müşterileri özel bir fiyatla sahip olacaklar.


1 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya çalışmasında Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması 390 ₺'ye sunulacak.

 

Kampanyadan faydalanabilmek için Altınyıldız Classics tarafından verilen şifre ile AutoClub Uygulama Merkezine gitmek yeterli olacak.


Kampanya dahilinde yapılacak olan uygulamaların detayları;

Detaylı İç Temizlik ve Sterlizasyon;

https://www.autoclub.com.tr/detayli-ic-temizlik-ve-sterilizasyon/

Ozonda Dezenfeksiyon;

https://www.autoclub.com.tr/ozonla-dezenfeksiyon/

 

Kampanya Türkiye genelindeki tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde geçerli olacak.

 

Hoş Geldiniz
Menü