Halil İbrahim Akalın Özel Ödülü

7 Nisan 2014 tarihinde aramızdan ayrılan AutoClub'ın kuruluşunda kurucularından, car care sektörünün en önemli eğitimcisi Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akalın adına verdiğimiz özel ödül bu yıl car care sektörüne büyük katkıları nedeni ile TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş'a verildi.


Car care sektörünün en büyük ustası olan ve yetiştirdiği personeller bugün Türkiye'nin birçok noktasında birçok markasında çalışan AutoClub'ın kurucularından Halil İbrahim Akalın'ı 7 Nisan 2014 tarihinde kaybetmiştik.


Anısını yaşatmak adında her yıl bayii toplantımızda özel bir ödül veriyoruz. Ödülleri bugüne kadar;


2015 Yılında Mustafa Deniz


2016Yılında Raif Boldağ almıştı.


2018 yılında bu ödülü almaya car care sektörü adına yaptığı başarılı çalışmaları nedeni ile TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş layık görüldü.

 


TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş'a ödülü AutoClub Bayi Toplantısında verildi.


Ödül töreninde konuşan TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş; "Halil İbrahim Akalın bu sektörün en büyük ustası, eğitimcisiydi. Kendisinden hepimiz çok şey öğrendik. Bunun yanında TOBFED'in kuruluşunda da büyük faydaları oldu. Özellikle Mesleki Yeterlilik Kurumu sürecindeki çalıştaylarda en etkin görevi üstlenen kişiydi. Eksikliği asla doldurulamayacak Halil İbrahim Akalın'ın AutoClub tarafından adının yaşatılmasını da takdirle karşılıyorum. Bu ödülün bana verilmiş olmasından dolayı büyük gurur duyuyorum. Halil İbrahim Akalın'ı bir kez daha saygı ile anıyorum" dedi.

Hoş Geldiniz
Menü