Yükleniyor...
SERAMİK KAPLAMA - XZILON
SERAMİK KAPLAMA - XZILON

Xzilon® çok özel formülüze edilmiş moleküler adezyon (yapışma) sağlayan kimyasal içeriği ile diğer boya koruma uygulamalarıyla asla kıyaslanamayacak devrim niteliğinde bir seramik kaplamadır. Kesinlikle bir wax değildir. Yüksek sıcaklıklarda deforme olan teflon yada silikon bazlı bir ürün değildir. Havacılık sanayinde karşılaşılan ekstrem koşullara karşı dayanıklı olacak şekilde formülüze edilmiş olan Xzilon® mükemmel boya koruma ve olağanüstü parlaklık için otomotiv sanayine de uyarlanmıştır.

Xzilon® ucak sanayi lideri olan BOEING ucak firmasının istediği 205°C yüzey ısı testi, 1.300 saat tuzlu su testi ve 600 km.’yi aşan rüzgar hızına dayanıklılık testi gibi boya ve tüm metal yüzeylerde aşınma ve yıpranma derecelerini ölçen 20 nokta özel testlerini geçen tek boya koruma markasıdır. Douglas ve Airbus gibi dev firmalarda artık Xzilon® kullanmaktadır.


Xzilon® seramik kaplama güneşin arac boyasını solduran ultraviyole ışınlarına karşı da koruma sağlar. 205°C derece sıcaklığa kadar etkilidir. Araç boyasının, far ve stop lambalarının, plastik ve krom aksamlarının güneş ve kimyasal yakmalarına karşı yüksek derecede korunmasını sağlar. 

Xzilon® muadili olmayan formülüyle uygulandığı yüzeye moleküler yapışma sağlayarak nüfüz eder ve oluşturduğu ipeğe dokunma hissi veren kaygan tabaka ile çamur, balata tozu, kuş pisliği, böcek yapışması gibi bir çok unsurun tutumunu minimize eder,tutunan unsurların aracın boyasını aşındırmasına mani olur, yıkama esnasında mevcut tutunmalarında kolayca giderilmesine yol açar. Xzilon ile çok tozlu ortamlarda bile aracınız daha az ve geç tozlanır. Xzilon® seramik kaplama hava temasından oluşan sürtünmeyi azaltarak aracın boya zeminini sürtünme kaynaklı aşınmalardan korur ve hava şartlarından oluşabilecek oksidasyona karşı uzun süreli bir koruma sağlar.

Fiyat - 1,400 TL