Yükleniyor...
BOYA KORUMA - KAMIKAZE HYRDOCARBON
BOYA KORUMA - KAMIKAZE HYRDOCARBON

KAMIKAZE HYDROCARBON COATING / 2.000 TL
 
Japonya menşeli KAMIKAZE, devrim niteliğindeki ürünleriyle tüm Dünya' da çok özel bir yere sahip olan ve sınırlı sayıda üretim yapan bir üreticidir. KAMİKAZE HYDROCARBON (ISM) COATING ise bu devrimin ulaştığı uç noktalardan biri olarak bütün pazarda kendinden söz ettirmeyi başardı.
 
HYDROCARBON COATING uygulaması otomobilinizin boya yüzeyini ekstra bir vernik katmanı gibi tamamen sararak altındaki boyayı bütün dış etkenlerden tamamen izole eder. Oldukça sert olan ama esnek yapısıyla, normal kullanım şartlarında oluşabilecek kılcal ve mikro çiziklerin altındaki boyaya ulaşmasına izin vermez.
 
Fakat bu uygulamanın esas özelliği boyaya kattığı akıl almaz derinlik ve sektörde ulaşılan en üst düzeyde parlaklık etkisidir. 
 
 
KAMIKAZE INFINITY COATING / 1.500 TL
 
Japonyada geliştirilen ve butik olarak üretilen Kamikaze Collection ürünleri, sadece dünyanın en iyileri tarafından kullanılıyor. Bu koleksiyonun bir parçası olan INFINITY KAPLAMA ise olağanüstü parlaklık ve koruyuculuğunun yanı sıra boyaya akıl almaz bir su itme gücü de kazandırıyor. Cam kaplama temelli çok sağlam bir koruyucu olan INFINITY KAPLAMA'nın sırrı yoğun şekilde içerdiği Brezilya Carnauba cilasında saklı. Bu çok özel iki bileşenin birlikte sağladığı su kaydırma etkisi ise kesinlikle görülmeye değer.
 
INFINITY KAPLAMA detaylı bir boya kontrol ve birkaç kat hazırlık aşamasından sonra boya yüzeyine üç katman şeklinde uygulanır, boyayı bütün kimyasal dış etkenlere karşı muhafaza eder. 
 
Tamamen gerçek kullanım koşullarında test edilen KAMIKAZE uygulamaları, üç yıl garanti ile sunulur ve  bu uygulamaların yapıldığı araçlara altı ayda bir ücretsiz olarak periyodik kontrol yapılır.  
 
Fiyatlara KDV dahildir.
LONG (SUV, Jeep, Minibüs, Panelvan, E sınıfı ve üstü) araçlarda fiyatlar %25 arttırılarak uygulanır.