Neden AutoClub ?

AutoClub'ın Düşük Yatırım Tutarı, Yüksek Karlılık, Nakit Tahsilat Avantajları ile

Siz de Otomotiv Dünyası İçinde Yerinizi Alın.

Otomotiv sektörünün ayrılmaz bir parçası olan car care sektörü ( ya da çok daha bilinen adı ile oto kuaför sektörü) her geçen gün çok daha fazla girişimcinin ilgisini çekiyor, farklı sektörlerden birçok yeni girişimci bu sektöre yatırım yapıyor.

Düşük yatırım maliyeti, düşük genel gider, yüksek karlılık, otomotiv sektörünün cazibesi, her geçen gün artan otomobil sayısı ile müşteri portföyünün günden güne artması, organizasyon ve projeler içinde yer alma avantajları ile car care sektörünün yıldızı her geçen gün daha da parlıyor.

Siz de bu sektöre yatırım yaparak minimum yatırım miktarı ile maksimum kazanç elde edebilir, sektörün avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kar Marjı Yüksek

Otomotiv sektörü içinde kar marjı en yüksek alanlardan birisi car care sektörü. AutoClub bayilerinin ciroları içinde ürün maliyeti %13 seviyesinde yer alıyor. Geri kalan %87'lik oran genel giderler ve kar olarak bayiiye kalıyor. AutoClub aylık sabit bir franchise ücreti de almıyor.

Sıfır Tahsilat Problemi

Yapılan işin gelirinin gün sonunda müşteriden tahsil edilmesi girişimci için çok cazip noktalardan birisi. Tahsilat problemi yok, nakit akışı her zaman en üst seviyede.

Kampanyalar

AutoClub yılın her döneminde gerçekleştirdiği işbirliği ve kampanya çalışmaları ile bayilerine yoğun bir müşteri yönlendirmesi yapıyor. Bunun yanında AutoClub'ın katıldığı organizasyonlar markanın bilinirliği açısından büyük katkı sağlıyor

Düşük Yatırım Maliyeti

Birçok sektöre göre çok düşük bir yatırım maliyeti ile AutoClub bayii olabilirsiniz. AutoClub'ın kurulum esnasında verdiği ilk stoğun işe dönüşümü ile tüm kurulum maliyetini karşılamak mümkün.

AutoClub Türkiye'nin en çok tercih edilen, en hızlı büyüyen, en büyük eğitim merkezine sahip, birçok farklı marka ile işbirliği içinde olan, motosporları içindeki en aktif ve bayii dostu car care firmasıdır.

Boya koruma, seramik kaplama, detaylı iç temizlik, cam filmi, araç kaplama, yağmur kaydırıcı, ozonla dezenfeksiyon, otomobil yıkama başta olmak üzere otomobil için birçok temizlik, bakım ve koruma seçeneği müşterilere sunuluyor.

AutoClub'ın işbirliği modelinde aylık franschise ödemesi bulunmuyor, bayiler sadece kullandıkları ürünün bedelini ödüyor.

Bayi Resimleri